Мъж от Русенско отива на съд за притежание на оръжие и боеприпаси
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Мъж от Русенско отива на съд за незаконно притежание на оръжие и боеприпаси, съобщиха от МВР - Русе.
Случаят е отпреди два дни. В Районното полицейско управление в гр. Ветово е получена информация, че 63-годишен мъж от с. Смирненски държал без разрешение огнестрелно оръжие и боеприпаси в стопанска постройка. При проверката полицаите открили две самоделни пушки, пистолет, три пълнителя и 147 бойни патрона.
Мъжът предал на полицаите оръжието и боеприпасите. По случая е образувано досъдебно производство.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат