Мъж от Бяла се удави край Лозенец
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

39-годишен мъж от Бяла се е удавил в морето, в охраняемата зона на къмпинг "Юг", съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Бургас, цитирани от Агенция "Фокус".
Вчера около 17:05 часа в Районно управление - Царево е получено съобщение за инцидент в охраняемата зона на къмпинг "Юг" до х-л "Морско конче", при който в морето се удавил 39-годишният Д.Д. от Бяла.
Тялото на мъжа е откарано за аутопсия в Катедра "Съдебна медицина" при МБАЛ – Бургас.
Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра