Мая Манолова спечели битката с рака
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2

Омбудсманът Мая Манолова успя да спечели битката с рака и вече година е в ремисия.
Последните изследвания са показали повече от чудесни параметри и прясната съпруга на бившия военен министър Ангел Найденов вече се води напълно здрава, пише "Уикенд".
По този щастлив повод левият политик заведе любимата си на Витоша, откъдето публикува снимки на щастливата Мая.
От фотосите е повече от ясно, че Манолова живее нов живот, с нови сили и ентусиазъм и от угрижения й вид няма и следа.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат