Маскирани нападнаха мъж в столично заведение
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Маскирани мъже с бухалки нападнаха клиент на известно заведение в столичния квартал "Лозенец" късно в четвъртък вечерта.
Раненият мъж е откаран в болница без опасност за живота. Няма други пострадали, предаде Нова Телевизия.
В продължение на часове полицията прави оглед на мястото и разпитва свидетели. Иззети са и записите от видеокамерите на луксозната резиденция, в която се намира ресторантът.
Все още не са ясни мотивите на побоя, нито коя е жертвата. Нападателите се издирват.





















Ренета Колева стана заместник-министър на околната среда
Учители готвят ефективна национална стачка
Слави Трифонов: Господин Демерджиев, няма да спра да Ви...
Четири града влизат в битка за „Евровизия“
Учители готвят ефективна национална стачка