Малолетни момичета инсценираха отвличането си
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Две момичета по на 11 г. от първомайското село Градина вдигнаха на крак полицията след сигнал, че са били отвлечени след учебните занятия.
Обаждането било получено на 12 октомври вечерта. Незабавно за случая е уведомена окръжната прокуратура в Пловдив, а криминалистите започнали издирването на децата. Открили ги няколко часа по-късно в ниви край с. Плодовитово в добро здравословно състояние, без следи от насилие.
В РУ-Първомай момиченцата си признали, че са инсценирали похищението си. Искали да отидат в Чирпан, но тъй като нямали пари тръгнали през нивите. В момента с бегълките работят психолози и инспектор от детска педагогическа стая.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат