Любо Ганев паркира на място за инвалиди

0
Любо Ганев паркира на място за инвалиди
Видео: Нова Телевизия

Интернет сайт разпространиха снимка на читател, на която се твърди, че общинският съветник от ГЕРБ Радослав Тошев и волейболистът Любо Ганев са паркирали автомобилите си на място за инвалиди в столичен мол.

"Здравей, България” се свърза с общинския съветник, който заяви, че няма нищо общо с автомобила от снимката, който се твърди, че е негов.

Спортистът Любо Ганев обаче се включи на живо в предаването и пожела да коментира казуса. Той потвърди, че единият автомобил от снимката е негов.

"За да мога да вляза и изляза от колата, трябва да си отворя вратата изцяло, защото както знаете съм голям човек. Паркоместата за инвалиди са широки. За съжаление повечето от останалите паркоместа са тесни. Предупредих охраната, даже имаха телефона ми, ако на някой му пречи или има нужда, да звънне”, коментира Любо Ганев.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари