Лодките на ахтополските рибари преливат от паламуд
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Морските вълци се хвалят със снимки на многото риба в социалната мрежа.
Тази сутрин няколко от рибарите са извадили от морето между 500 и 1000 паламуда. Това прави около 4-5 пълни лодки, потвърдиха местните рибари, пише Gramofona.com.
Междувременно в курортния град за трета поредна година се провежда изданието Есенни ахтополски празници „Паламудени вдъхновения и страндажснки седенки” 2018 г.
Освен с автентични морски и странджански гозби, посетителите успяха да се почерпят с редица рибни деликаси, да послушат фолклорна и джаз музика и да обогатят културния си живот с изложби или филмови прожекции.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра