Кучета гонят топките на тенис турнир в Бразилия
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Kучета, спасени от улиците на Сао Пауло, имат ново занимание. Четириногите са обучени да гонят топките по време на тенис мачовете на турнира „Brazilian Open”, излъчи Нова телевизия.
След като вземе топката, кучето я връща на играчите. Естествено, четириногите много не харесват частта с връщането, но въпреки това го правят.
С тази инициатива местен приют за бездомни животни се надява да събере финансови средства за питомците си, а те да намерят топъл и уютен дом.
Четирите обучени кучета в неделя ще участват и в церемонията по награждаването.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра