Кубик дърва скача с 10 лева на километър
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

С десетина лева скача кубикът на километър между различните складове по-малко от 2 месеца преди зимата.
Във Варна цепениците са с 5-10 лв. по-скъпи от миналия септември, почти толкова е ръстът и в Кюстендил, пише Монитор.
В Стара Загора пък цените се вдигнаха с десетарка на тон за по-малко от месец, а в Русе и Бургас те достигнаха 180 лева за тон.
На 2-3 км от Околовръстното шосе кубик букови или дъбови дърва за огрев поскъпва с над 30 лева.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“