Кражба от магазин в квартал "Дружба"

0
Крадецът си е тръгнал с 5 лева
Крадецът си е тръгнал с 5 лева

Кокошкарска кражба в квартал "Дружба-1“ в Русе.

На 5-ти октомври през нощта в 02:38 часа в Първо РУ - гр.Русе от тел.112 е получен сигнал, че в ж.к. "Дружба-1“ в чрез взломяване на входна врата е проникнато в магазин за хранителни стоки и от чекмедже на касов апарат е отнет монетник със сумата от 5.40 лева.

По случая е досъдебно производство.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари