Крадла върна плячката, след като се видя по телевизията
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Разкаяние.
След като отмъкна пръстен за 700 лева от златарско ателие в София, крадлата го върна.Младата жена влязла с молба служителят на ателието да поправи нейно бижу. Малко след като той й обръща гръб, тя се пресяга зад витрината и отмъква скъпото бижу. Жената го слага в чантата си, а после спокойно изчаква поръчката си, предава NOVA.
Кражбата е заснета от охранителните камери в златарското ателие.
Оказва се, че след като се е видяла по телевизията, жената се разкаяла и разплакана върнала пръстена. А собственикът ще оттегли жалбата си до полицията.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%