Корнелия Нинова мие болничен под с дезинфектанти
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Корнелия Нинова се появи като действащ санитар – доброволец в Окръжна болница. Това стана ясно от разпространената във фейсбук снимка от Dimana Koleva
Корнелия Нинова работи като доброволец в Окръжна болница от 23 ноември. Основните ѝ задължения са дезинфекция на ковид-отделението и разнасяне на храна на болните.
На 22 ноември в студиото на БНТ лидерът на БСП заяви: „Ще стана доброволец, влизам в болница с ковид-отделение, без никаво съмнение. Категорично, ще стана санитарка в столична болница за време, колкото е необходимо. Това е вътрешна потребност, потребност, човещина. Реших го още на втория ден като влязох в болница“.
Нинова посочи, че лично е видяла умората у лекарите и медицинските сестри, пише LUPA.bg























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия