Комарджия издивя и потроши казино заради 30 лева
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Непознат мъж е изпочупил бургаско казино, заради загубени 30 лева, съобщават от полицията в Бургас. Игралната зала се намира в ж.к. "Изгрев". В нея влязъл непознат мъж, който загубил сумата от 30 лв. и издивял. Той ударил с част от статуя, намираща се в казиното, стъклото на рулетката, а след това нанесъл и удар с юмрук по намиращия се в обекта кафе автомат.
В резултат на агресивното поведение на клиента са увредени стъклото на рулетката и кафе автомата. Крупието в казиното сигнализирало, чрез паник-бутон, частната охранителна фирма, която от своя страна алармирали полицейските служители.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“