Кола се заби в заведение на улица "Борисова"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2
„Рено“ прати „Пежо“ в разположено до улицата заведение.
Зрелищната катастрофа, която за щастие се разминала без пострадали, стана около 12 часа днес на кръстовището на „Борисова“ и бул. „Скобелев“, предаде ТВН.
Според очевидци, „Рено“-то, който се движел в посока към центъра, ударил движещата се в посока СОУ „Хр. Ботев“ „баничарка“. При удара „Пежото“ поднесло и минавайки на сантиметри от бетонен стълб на електропреносната мрежа се забило в намиращото се там заведение.
Заради инцидента движението в района на кръстовището е затруднено, очакват се екип на „Пътна полиция“, който да разследва произшествието.



























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра