Кола се заби в патрулка в Сандански
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
0
"Мерцедес" не спрял на стоп
Видео: bTV
Двама полицаи бяха ранени при тежък пътен инцидент в Сандански, съобщава bTV.
Около 10 ч. тази сутрин водачът на „Мерцедес” не спрял на стоп, при което ударил патрулката, в която пътували двамата униформени. От удара полицейският автомобил се забил в къща.
Медици преглеждат пострадалите.
Колата им е с изключително сериозни щети.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!





















Николай Попов: Това е Васко, един от джигитите, които...
"Еко Русе Груп" продължава миенето на булеварди и улици
НАТО подготвя помощ за Украйна в размер на 70 милиарда евро
Здравко Василев: По морето ще останат само банички и дюнери
Румен Христов: Бюджетът се бави много