Кола падна от мост и се приземи на брега на Янтра
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

39-годишен мъж от плевенското село Тученица е в болницата във Велико Търново със счупени прешлени, след като падна днес с автомобила си от пет метра височина на брега на река Янтра в квартал „Чолаковци“ в старата столица.
Инцидентът станал, докато лекият автомобил пътувал от местността Дълга лъка към крайния великотърновски квартал в късния следобед, сочи първоначалната информация по случая, предаде БНР.
Заради несъобразена скорост водачът загубил контрол върху автомобила на остър завой и той се прехвърлил през моста и се приземил на брега на Янтра.
Шофьорът от плевенското село е бил подложен на тест за алкохол, пробата е отрицателна. Състоянието на пострадалия продължава да се уточнява в областната болница.
Няма други участници в движението, които да са пострадали при инцидента.
Предстои автомобилът да бъде изваден с кран.























"Прогресивна България": Съборената шатра в Русе е опит за...
Арестуваха 7 души при изборна акция в Русенско
"Прогресивна България": Съборената шатра в Русе е опит за...
Традиционната тарла в Русе посреща посетители с нови цени
Тони Николов: Едва 13 души държат цялото богатство на...