Кола излетя в езерото "Липник"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Кола излетя в езерото "Липник".
Инцидентът е станал на 29 септември около 23:14 ч. в с. Николово В района на лесопарк „Липник“ 20-годишен шофьор от гр. Кубрат, управлявайки лек автомобил „Фолксваген“, при избиране скоростта си на движение не се съобразява с атмосферните условия, със състоянието и ширината на пътя, с радиуса на ляв завой, губи контрол над автомобила, отклонява се вдясно от пътя и пада в езеро. Вследствие на инцидента 21-годишна пътничка гр. Дулово си удря главата в таблото на автомобила. Пострадалата е откарана от екип на ЦСМП в УМБАЛ "Канев" и след преглед е освободена за домашно лечение.
Алкохолната проба на водача е отрицателна.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...