Кола изгоря на магистрала "Тракия“
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Автомобил изгоря напълно на магистрала "Тракия“. Инцидентът е станал на км 100 в посока Пловдив.
Автомобилът е бил обхванат от пламъците малко след 15:00 часа днес. Шофьорът е успял да отбие в аварийната лента.
На място веднага са се отзовали екип на "Пътна полиция" от Пазарджик, както и противопожарен автомобил.
В момента движението в участъка не е ограничено, но е силно затруднено. Преминаването става само в активната лента, разказват свидетели на инцидента.



























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия