Кога АМ "Тракия" ще стане тоалетна?

0
Премахнати са химическите тоалетни
Премахнати са химическите тоалетни

От няколко дни пътуващите по АМ "Тракия" в отсечката от Стара Загора до Бургас с недоумение установяват, че няма къде да облекчат физиологичните си нужди. Премахнати са химическите тоалетни.

Пътуващи изразиха опасението, че магистралата е на път да се превърне в тоалетна, тъй като бензиностанциите са рядкост. Няма официално съобщение от АПИ за причината, поради която са премахнати химическите тоалетни.

За това на хората им се налага да се облекчават в крайпътните канавки. Времето все още е топло и това е предпоставка за зловонна миризма на местата за отдих по аутобана, дори има опасност от зарази. Пътуващи изразиха опасението, че магистралата е на път да се превърне в тоалетна.

Няма официално съобщение от АПИ за причината, поради която са премахнати химическите тоалетни. 

Източник: БГНЕС
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари