Кметът на Своге: Обстановката в града е спокойна
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Обстановката след земетресението е спокойна, нямаше паника и към момента няма данни за никакви щети.
Това каза кметът на община Своге Емил Иванов във връзка с регистрираното земетресение в района, предаде Агенция Фокус.
„Докладвал съм в Гражданска защита. Магнитудът на земетресението е около 3-4 по скалата на Рихтер. Засега няма никакви щети и нищо обезпокоително. Обстановката е спокойна, нямаше паника, тъй като земетресението беше много кратко“, обясни Емил Иванов.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра