Катастрофа в квартал "Родина"

0
"Рено" се заби в улична лампа
"Рено" се заби в улична лампа

Катастрофа е станала в квартал "Родина" в Русе в петък вечерта.

За това информираха от полицията.

На 18.08.2017г. около 21.00 ч. на ул. „Петрохан“ в гр. Русе лек автомобил „Рено“, собственост и управляван от  Г.К. на 60 години от гр. Русе при движение с несъобразена с широчината на пътното платно скорост, се отклонява в дясно по посока на движението си, напускайки пътното платно и се блъска в метално осветително тяло.

Вследствие на удара е пострадал Г.К. на 60 години с диагноза охлузна рана на челото, установено след извършен преглед на екип от ЦСМП. Същият е отказал да бъде хоспитализиран в УМБАЛ - Русе. Алкохолната проба на водача е положителна.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари