Карикатура на русенски художник ще разсмива посетителите в Онкодиспансера
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Подаръкът от Валентин Георгиев е с международна награда
По повод Деня на шегата - 1 април, русенският художник Валентин Георгиев с оригинален подарък за Онкодиспансера в Русе. Сатирична творба, поставена във фоайето ще усмихва посетителите на Комплексния онкологичен център. Карикатурата описва трудния път на комуникацията между обществото и медиците по време на пандемията от КОВИД-19. Идеята на художника е да повдигне настроението както на пациентите, така и на медицинския персонал на онкодиспансера.
Наскоро творбата на Валентин Георгиев бе удостоена с почетна грамота от международен фестивал в Колумбия.
От своя страна управителят на КОЦ – Русе д-р Камен Кожухаров сърдечно благодари на Вальо Георгиев, съобщиха от лечебното заведение. Лекарят изтъкна, че доброто настроение влияе пряко на здравословното състояние на организма. А от усмивка имат нужда всички хора.























Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"