Карбовски: Това беше краят, 30-левова автобусна паплач!
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 4

Софиянци срещу екскурзианти. Трябва да се обясни на тридесетлевовите хора, че това няма да се случва повече, ясно ли ви е, автобусна протеинова паплач такава?!?"
Това написа в профила си във фейсбук Мартин Карбовски.
"Дарик и БНР нищо не пускат, Нова се гърчи, bTV прави пробив отдясно с Канна Рачева!
На всички по площадите ще кажа - бият след 00.30 часа, когато останете малко и най - нахъсани.
Справка 1990 и 1997-ма. Бях там. Сега е ваш ред. А тия от автобусите ще са вечни", допълни Карбовски.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат