Камион гори на магистрала "Тракия"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Тежка катастрофа затвори магистрала „Тракия” в посока София.
Камион се преобърна и се запали на 217-тия километър край Стара Загора.
Изгорялата машина се е прибирала от събора в Жеравна към столицата. Камионът е бил натоварен с палатки и кухненско оборудване, предаде NOVA.
Два екипа от пожарната са пристигнали на място и успели да изгасят превозното средство. Шофьорът не е пострадал.
Близо час магистралата бе затворена в едното платно. Около 17 часа полицията започна контролирано пропускане на автомобилите, които образуваха близо 15-километрова опашка
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...