Какво ще се случи, ако „Дунарит” фалира?
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0
Съдбата на военния завод „Дунарит” е водеща тема тези дни във всички медии в Русе.
Затова ви питаме какво ще се случи, ако той прекрати дейността си. Всички анкетирани са единодушни – много хора ще останат на улицата. Срещнахме човек, чийто баща работи в „Дунарит”. Той споделя, че ако заводът фалира, семейството няма да има с какво да се препитава. Част от русенци са на мнение, че евентуален фалит ще е пагубен за икономиката на града и региона.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...