Какво пие Бойко Борисов по време на официална конференция?
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 9
Премиерът Бойко Борисов взе участие в традиционната посланическа конференция.
След провеждането ѝ от Правителствената информационна служба изпратиха до медиите кадри от видеоконферентната връзка. На тях се вижда, че на бюрото на премиера Борисов стои халба.
Вижда се, че в голямата чаша има напитка с жълтеникав цвят и солиден обем бяла пяна. На бюрото стои и прозрачна чаша, както и стъклена бутилка.
Основният въпрос е бира ли пие Борисов по време на конференцията с посланиците?
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%