Как продължава животът на Антония
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
21-годишната Антония Спасова се хвърли под влак в Бургас на 6 ноември тази година от отчаяние. Тя оцеля, но остана без крака.
Младата жена все още е в болницата в Бургас, вече е по-добре и има желание за живот. Очаква с нетърпение да ѝ поставят протези, за да може да ходи.
За мен започва втори живот, казва момичето, цитирано от btv.bg.
Иска да учи социални дейности, за да помага на деца като нея, които са изоставени и растат в домове.
До нея са приятели и жената, която я наела на работа през 2015 г. – Ростислава Димитрова.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“