Кадри от изгорелия джип в Русе

0

Джип „Мерцедес” е изгорял в централната част на Русе тази нощ.

За времето от 02:20 до 03:05 часа четирима служители от Втора РСПБЗН - Русе с един автомобил са изпратени по сигнал за горящ автомобил на ул. „Ивац войвода“.

Превозното средство е напълно унищожено. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на полицията, която е извършила оглед и по случая е започнато досъдебно производство.

Причината за пожара е в процес на установяване, казаха от полицията.

Източник: briagnews.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари