Кадри от изгорелия джип в Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 5
Джип „Мерцедес” е изгорял в централната част на Русе тази нощ.
За времето от 02:20 до 03:05 часа четирима служители от Втора РСПБЗН - Русе с един автомобил са изпратени по сигнал за горящ автомобил на ул. „Ивац войвода“.
Превозното средство е напълно унищожено. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група на полицията, която е извършила оглед и по случая е започнато досъдебно производство.
Причината за пожара е в процес на установяване, казаха от полицията.

























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“