Къде си, Кмете? Виж как се "чисти" в Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служителка на фирма Нелсен, отговаряща за чистотата в Русе, изсипва сметените боклуци в отводнителна шахта.
"Как се "чисти" в Русе! Къде си Кмете? Чувате ли как грачат чайките? И те се възмущават", пита загрижен гражданин, който е заснел обезпокоителните кадри.
Всички помним как по време на обилни валежи от дъжд запушените шахти създават проблеми и са предпоставки за наводнение на пътните артерии в града. Едните служители ги чистят, а другите ги запушват - иделична русенска картинка. Докато няма санкции и уволнение, своеволията няма да спрат.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра