Изложба от "Валентинки" в Доходното здание
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Изложба от "валентинки" ще бъде открита на Празника на влюбените - 14 февруари, в Доходното здание в Русе.
Това съобщиха от местната управа в града.
"Валентинките" - картички и снимки, са от организиран конкурс на общинския младежки дом.
Участниците са били разпределени в три възрастови категории, като жури вече е оценило творбите и е отличило най-добрите в отделените групи.
На откриването на изложбата ще се състои и награждаването на победителите в конкурса.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра