Изгорели контейнери за смет "освободиха" място за паркиране в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Мястото на изгорели преди половин година контейнери за разделно събиране за смет е превърнато в паркинг нерегламентиран паркинг
За този абсурд сигнализира Галина Рачева в социалната мрежа. Г-жа Рачева е снимала и автомобил на застрахователната компания "Бул Инс", който удобно е паркиран на мястото на контейнерите.
"На вниманието на Служителите на Община Русе!
На това място (пресечката на ул. Атон с ул. Муткурова) преди повече от половин година изгоряха контейнерите за разделно събиране на смет. Сега то е превърнато в нерегламентиран паркинг, а най-близките подобни контейнери са на разстояние около 300 м. Разбира се всичко отива в общите контейнери за смет.", пише г-жа Рачева в групата Обществен съвет Русе.
"Всяка сутрин минавам от там и не мога да разбера, защо не сложиха нови контейнери?", пита г-жа Славова.
"Вие не разбирате намека на Булинс. Експериментират колко време ще чакат, докато им бъде прибрана колата като боклук?!", шегува се г-н Иванов.
Малко по късно служителка на застрахователното дружество в свой коментар благодари за "Безплатната реклама".



























БЧК - Русе раздаде за Великден храна на 50 бездомни хора
Шофьор на автобус измами пътник в Русе
Цената на бутиков козунак в Русе удари 22 евро
Възрастен мъж уби свой съсед в Кърджалийско
Reuters: САЩ връщат 6 милиарда долара на Иран