Изчезналото момче не стресна русенци, продължават да се къпят в Дунава
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Продължава да има русенци, които нарушават забраната за къпане в река Дунав.
Още през март кметът на Русе Пламен Стоилов забрани къпането по поречието на р. Дунав с нарочна заповед, във връзка с действащата Наредба за водноспасителната дейност и обезопасяването на водните площи. Въпреки това, пространството под Гранд хотел "Рига", както и района на "Люляка" продължава да се използва за плажуване в горещите летни дни, съобщиха от Topnovini.bg
Прпомняме, че снощи във водите на рек Дунав край т.нар. Конски плаж изчезна момче, родено през 2001 г. Издирването му продължава и днес.




























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК