Инцидент с репортер на Би Би Си в московско такси
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Жертва на кражба в Москва стана репортер на Би Би Си, който е в Русия за отразяване на световното първенство.
Британският журналист се качил на такси от Болшой театър, предава 24 часа. Вътре бил почерпен с кафе. След като го изпил, заспал и се събудил на метростанцията “Динамо”. На репортера липсвали мобилен телефон и банкови карти. По-късно от едната били изтеглени 500 лири. Общо загубите на журналиста възлизат на над 1000 лири.
Московската полиция издирва автора на престъплението. Това е първата подобна информация за инцидент покрай световното първенство.
Можем само да гадаем какво кафе точно е изпил пострадалия и дали в него не е имало нещо, което да го приспи.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат