Идентифицираха убиеца на българин в Атина

1
Убитият се е занимавал с просия
Убитият се е занимавал с просия Видео: NOVA

Действията му са заснети от камери за видеонаблюдение в района

Извършителят на убийството на българин в Атина е идентифициран. Действията му са заснети от камери за видеонаблюдение в района, информира NOVA.

Вчера в гръцката столица бе намушкан 61-годишен наш сънародник. Отдел „убийства“ на дирекция „Сигурност“ в Атика разследва случая.

От разследването стана ясно, че жертвата е от град Плевен и живее в Гърция от 3 - 4 години. Убитият се е занимавал с просия.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари