I–ви кръг от Републиканския шампионат по гимкхана за жени и мъже в Русе
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Традиционното осмомартенско рали се проведе вчера в Русе. Тази година в надпреварата взеха участие и мъже.
Участниците в надпреварата се бориха за титлите Мис и Мистър Шофьор 2014 и за Купата на Община Русе.
Състезанието беше открито от зам.-кмета Димитър Наков. Той връчи и наградите на част от победителите. Организаторите - Съюзът на частните транспортни превозвачи /СЧТП/ - Русе и Спортен клуб „Дунав мотор спорт” – Русе, в лицето на Иван Янков, поднесоха икона на Свети Георги на г-н Наков, в знак на признателност към Община Русе за оказаното съдействие.

































15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат