Хванаха русенец с дрога на Централната автогара в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

29-годишен мъж е задържан за притежание на над 240 грама коноп.
Това съобщиха от пресцентъра на МВР. Арестуваният е от Русе и е отведен във Второ РУ за притежание на наркотично вещество. На 12 март в хода на полицейска операция по противодействие на престъпления, свързани с наркотици, в района на Централна автогара в столицата полицаи са задържали 29-годишния мъж.
При последвалия обиск в него е намерена тревиста маса, за която изготвената експертна справка показала, че е коноп с тегло 245.57 грама. По случая е образувано досъдебно производство.
След доклад на събраните материали в Софийска районна прокуратура задържаният е привлечен като обвиняем. Наложена му е постоянна мярка „Задържане под стража“.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра