Хулигани нарязаха гумите на шест коли в кв. "Дружба"

0
Хулигани нарязаха гумите на шест коли в кв. "Дружба"
Снимка: novini.bg

Шест коли в кв. "Дружба" 1 в Русе са осъмнали с нарязани гуми, съобщават от Областната дирекция на МВР в Русе.

Колите са били паркирани на паркинг на ул. "Гео Милев". По същите няма други нанесени щети.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 216, ал. 1 от НК.

Източник: МВР - Русе
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари