Хлебарки лазят в русенски супермаркет
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 6

Русенка сигнализира за влошена хигиена в известен супермаркет.
Десислава Милева разказа за неприятен инцидент, който е преживяла днес във въпросния магазин, където е била с децата си.
Ето какво сподели г-жа Милева:
"Днес докато си пазарувахме от "Пацони" до училище "Тома Кърджиев", една огромна черна и гнусна хлебарка се разходи до нас.
Децата се разкрещяха :"ХЛЕБАРКА"- две от служителките бяха наблизо, погледнаха я и не реагираха ...
Не знам какво трябваше да направят всъщност, ...но каквато съм гнуслива, не знам дали ще вляза пак.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%