Хлебарки лазят в русенски супермаркет

0
Децата се разкрещяха :"Хлебарка!" /Снимката е илюстративна
Децата се разкрещяха :"Хлебарка!" /Снимката е илюстративна

Русенка сигнализира за влошена хигиена в известен супермаркет.

Десислава Милева разказа за неприятен инцидент, който е преживяла днес във въпросния магазин, където е била с децата си.

Ето какво сподели г-жа Милева:

"Днес докато си пазарувахме от "Пацони" до училище "Тома Кърджиев", една огромна черна и гнусна хлебарка се разходи до нас.

Децата се разкрещяха :"ХЛЕБАРКА"- две от служителките бяха наблизо, погледнаха я и не реагираха ...

Не знам какво трябваше да направят всъщност, ...но каквато съм гнуслива, не знам дали ще вляза пак.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари