Грипните ваканции започнаха
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Учениците в Община Хисар са в грипна ваканция от днес.
Местните власти са издали заповед за прекратяване на учебния процес от 15 до 19 януари.
Учениците ще бъдат на училище на 20 януари.
Грипна ваканция е обявена и за децата от детска градина „Мечо Пух“, потвърдиха от инспектората по образование в Пловдив, предава bTV.
Грипната ваканция е заради високия брой заболели деца от грип. Според здравните експерти грипната вълна тази година закъснява и пикът на вируса се очаква в средата или края на февруари.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия