Господин кмете, как децата ни да играят на тази площадка!?
- Автор: А. Юмерова
- Коментари: 0
Господин кмете, това е площадката до бл. "КОЛОС". Освен трева, висока колкото оградата, има и кърлежи, сега чакаме и змии да се появяват вече.
Пуснахме сигнал в Общината и за чупените пейки, но никой нищо не направи. Боклуците ние ги чистим метем. Само поддръжката искаме от Общината, но и това не правят.
Има толкова много свободно пространство те сложиха 2 люлки и една пързалка, а се събират деца от 3 блока.































Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия