Горя Субару на булевард "Васил Левски"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

На 18 януари в 08:11 часа в Оперативен център при РДПБЗН - Русе е съобщено за пожар в лек автомобил „Субару Легаси“ с русенска регистрация на бул. "Васил Левски" в Русе.
Четирима служители от Първа РСПБЗН - Русе с един автомобил са изпратени за гасене. При пристигане на място се установява, че собственикът на колата е изгасил запалването с пожарогасител, а причината за инцидента е била техническа неизправното в превозното средство.
Унищожена е електрическата инсталация в двигателния отсек на возилото.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия