Гори психодиспансерът в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Голям пожар гори в района на столичната Сточна гара.
Пламъците избухнали в сградата на психодиспансера. Всички 51 човека, които се намирали в сградата при разгарянето на пожара, са евакуирани навреме, съобщи директорът на пожарната комисар Николай Николов, цитиран от NOVA.
Сигналът за разгарянето на пламъците е подаден към 5.05 часа. На мястото са изпратени 37 пожарникари и 10 пожарни коли. Около два часа по-късно огънят беше локализиран, но екипи на пожарната остават на място.
Предположенията са, че огънят е тръгнал от барака, разположена в съседство. Все още не е ясно кой е нейният собственик.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра