Гледат мярката на мъжа, застрелял приятелката си

0
Тялото на жената бе намерено в багажник на автомобил с две огнестрелни рани
Тялото на жената бе намерено в багажник на автомобил с две огнестрелни рани Снимка: БГНЕС

Тялото на жената бе намерено в багажник на автомобил с две огнестрелни рани

Съдът ще гледа мярката за неотклонение на Калоян Каймачийски, който през април застреля бившата си приятелка, 32-годишната Кристина Благоева.

Тялото на жената бе намерено в багажник на автомобил с две огнестрелни рани. Апелативните магистрати вече наложиха най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“, но защитата на обвинения обжалва решението на съда.

По закон за подобно престъпление се предвижда лишаване от свобода 15-20 г. или доживотен затвор.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Тодоре, аз съм порядъчна жена - не пия, не пуша...

– Ама аз те видях да пушиш!

– Сигурно съм била пияна!

Нови коментари