Гласувайте, има само един ден, в който народът управлява
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

"Има само един ден, в който народът управлява.
Това е денят на изборите. После ще управляват избраните. Затова призовавам да отидем и гласуваме утре. От всички нас зависи кой ще влезе в парламента. Другото е бягство от отговорността да вземеш решение. И политически цинизъм, който е лесен, но нищо не върши. Защото ако гласуваме, купените и доведените насила гласове ще намалеят като процент, няма да ни управляват.
Колкото и да се опитват да ни убедят, че всички са маскари, накрая пак ще има парламент и правителство, но без нас, ако не излезем утре. Това са избори, не конкурс по красота. Не всичко е чудесно, но ако стоим вкъщи, други ще подредят вместо нас властта. Аз ще гласувам, защото е важно и защото сме се борили с години да имаме свободен избор.
И защото може да стане много по-зле, много."
Това споделя в социалната мрежа Емил Кошлуков.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...