Гаснещият Кольо Босия предава документи за корупция на депутати
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

На 11-я ден от гладната стачна на гаснещия писател и общественик Кольо Босия, най-после двама депутати са проявили милост и великодушие и са му обещали да го посетят в 14 часа днес, научихме от FROG NEWS.
Дисидентът Кольо Босия увери, че ще предаде на народните избраници важни документи, разкриващи потресаващи факти за корупция и кражби на народни пари. Единият от парламентаристите, обещали да отидат да видят болния и немощен човек, но с активна гражданска съвест и позиции, е народният представител от БСП Славчо Велков и още един негов колега.
Снощи борецът за правда и свобода отпреди 1989 година и до досега, е получил тежка криза, тъй като вече 11 дни той не приема нищо друго освен вода.
Протестът му е срещу корупцията в държавата.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...