Г-н Кмете, защо тролейбусите карат по велоалеята?
- Автор: Иван Петров
- Коментари: 18

Искам да попитам г-н Кмета, защо тролейбусите карат в изградената на ново велоалея по бул. "Христо Ботев"?.
Няма ли да я разрушат и парите за ремонта да отидат "на вятъра". Няма ли кой да каже на шофьорите?
Питам го, защото отскоро бившото "ЕГГЕД" вече е общинско. Кмета не знае ли какво провят подчинените му?























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК