Г-н кмете, ще си загубим децата в тази джунгла!

1
Двуметровите треви все още не са окосени, но децата ни играят в тях
Двуметровите треви все още не са окосени, но децата ни играят в тях

Неокосените междублокови пространства в Русе притесняват жителите на града.

Високите треви са развъдници на комари и кърлежи, а в много случаи децата се налага да играят в тях.

За такъв случай сигнализира читател на Dunavmost, който изпрати кадри на положението в квартал "Чародейка".

Г-н Адолфов се възмущава, че до съседния блок тревата е окосена, но не и тази между блоковете 203 и 204.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари