„Форд Фиеста" се удари в дърво и продължи да се влачи по банкета
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Тежка катастрофа е станала тази нощ на първия завой след разклона за врачанското село Веслец, съобщава регионалният сайт tribali.info.
„Форд Фиеста" с врачанска регистрация е със значителни щети, след като водачът изгубил контрол над возилото и помел дървета и храсти по пътя.
Лекият автомобил се е завъртял на пътното платно, ударил се е в крайпътно дърво, след което е продължил да се влачи по банкета.
Към момента не е ясно колко човека са пътували в колата и какво е състоянието им.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия