Фермер раздаде 1 500 кг агнешко месо без пари
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Близо тон и половина продукция раздаде на жителите на Търговище в знак на протест собственикът на затворената кланица в село Здравец. Инж. Славчо Славчев разпространи до медиите писмо, в което твърди, че „системата притежава закони и наредби за натиск и дори за икономическо унищожаване на работещи предприятия“.
Повод за протеста на собственика на кланицата стана акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Търговище, след която обектът е бил затворен, съобщава dobrich.utre.bg.
Специалистите са открили нарушения при съвместна проверка с Икономическата полиция. В кланицата са били намерени 30 агнета, без свидетелство за произход и без ушни марки.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия