Евакуираха летище "Лондон Сити" заради обгазяване

0
Съобщава се че няколко души са се оплакали, че не се чувстват добре
Съобщава се че няколко души са се оплакали, че не се чувстват добре Снимка: Gettyimages

Летището Лондон Сити е било евакуирано днес, тъй като полицията разследва "инцидент с химикал", съобщи тв Скай Нюз, цитирана от ДПА и ТАСС.

Около 500 пътници и членове на персонала са били евакуирани. Съобщава се, че няколко души са се оплакали, че не се чувстват добре.

Засега причината за инцидента не е известна, пише БТА.

Източник: БТА
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари